Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Bloomberg: Уряд Китаю планує до 2025 року створити перших гуманоїдних роботів

Техніка і гаджети4 ноября 2023, 16:25 0

Уряд Китаю планує до 2025 року створити перших гуманоїдних роботів, а вже до 2027 року наділити їх повноцінним штучним інтелектом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю розробило план, згідно з яким, уряд підтримуватиме молоді компанії, орієнтовані на робототехніці. Крім цього, КНР планує "встановлювати галузеві стандарти, розвивати таланти і поглиблюватиме міжнародне співробітництво".

"Акції китайських робототехнічних компаній різко зросли після прийняття цього політичного рішення, що додає ще один вимір технологічній гонці між двома найбільшими економіками світу у сфері виробництва чипів та обладнання. Американські компанії, такі як Tesla Inc. і Boston Dynamics, досі мали перевагу в цих технологіях", -пише видання.

Крім цього, в документі пишуть, що в планах є наділити роботів можливістю мислити вже до 2027 року. Тим не менш, Bloomberg зазначає, що у документі мало деталей, проте багато амбіцій.

Розвиток сервісів штучного інтелекту

2022 року штучний інтелект почав стрімко розвиватися. Поштовхом для цього став реліз робота ChatGPT, який почали активно використовувати в багатьох сферах. Тому країни вдаються до регулювання галузі штучного інтелекту.

Генеральний директор компанії OpenAI, що створила ChatGPT, закликав Конгрес Сполучених Штатів регулювати штучний інтелект. Відомо, що Сенатори США проводять секретні брифінги з цього питання.

Теги: Китай, Bloomberg

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях