Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Детальний огляд нового Айфон 14 про макс - чим цей телефон вас здивує?

4 января 2023, 23:31 0

Коли поглянете на новий айфон 14 про макс, то перше що побачите це оновлена виїмка на дисплеї, яка називається Dynamic Island. Також ця модель відрізняється вищим рівнем яскравості. А якщо придбати телефон, що призначений для ринку США, то в ньому буде відсутній слот для сім карти, оскільки буде функціонувати лише система eSIM. Якщо ви замовите цей телефон в перевіреного постачальника Appleroom, то можете бути впевненими в його якості, оскільки професіонали цієї компанії ретельно перевіряють кожен гаджет перед продажем.

Основні переваги та недоліки цього смартфону

Для того, щоб краще зрозуміти, наскільки вам підходить цей телефон, найкраще буде визначити, які в пристроях є плюси та мінуси. До переваг відноситься:

  • потужна камера на сорок вісім мегапікселів;
  • сучасний новий режим покращенної стабілізації;
  • Dynamic Island;
  • доволі яскравий дисплей аж на 2000 ніт.

Проте ідеальних телефонів не буває. І навіть в цього сучасного Айфону є свої недоліки, які можуть заважати в користуванні:

  1. передача відео та фото відбувається через Lightning;
  2. у камери об’єктив випирає з корпусу - це може бути проблемою для естетичних смаків деяких користувачів.

Також важливо розуміти, що цей телефон поставляється без чохла та захисного скла. Звичайно, Айфони роблять досить надійними до навколишнього середовища. Але якщо не хочете витрачати багато за ремонт пристрою, то краще трошки витратити коштів на захисні аксесуари.

Які покращення в нового Айфону порівняно з попередніми моделями?

Порівнюючи модель Айфон 14 про макс з тринадцятою моделлю, то відрізняється він саме перевагами, які були вказані в минулому розділі. Тобто додали кращу стабілізацію, потужнішу камеру, Dynamic Island, а також ця модель більш яскрава, а ніж попередня.

Відчути 2000 ніт яскравості можна одразу, як захочете вийти на двір в яскраву погоду. Як би не світило сонце на екран, але картинка все рівно буде насиченою та яскравою. І додатково датчик освітлення працює набагато краще.

Через те що корпус в чотирнадцятого Айфону має трохи тонші грані, а ніж в тринадцятої моделі, то чохли з попередньої моделі можуть не підходити.

 

Що особливого в функції Dynamic Island?

 

Це такий невеликий острівець, який замінив застарілий чубчик. Допомагає комфортніше використовувати пристрій. А динамічний цей острівець саме тому, що він змінюється в залежності від ситуації

 

Цей маленький острівець є інтерактивним. Завдяки ньому можна розвертати повідомленням або ж користуватись плеєром. Також на цьому острівці можуть відображатись різні корисні індикатори, як те що розмова з людиною після гудків вже почалась.

 

Загалом Айфон 14 про макс створює приємне враження, оскільки все стало краще. Більше функціоналу, краще камера та продуктивність. Тому цим телефоном ви точно будете задоволені.

 

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях