Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Фінляндія: Досвід постачання озброєнь до України стане у пригоді для розвитку військової техніки

Економіка9 июня 2024, 13:20 0

У Силах оборони Фінляндії вважають, що досвід, пов’язаний із постачанням озброєнь до України, стане у пригоді для розвитку новітньої фінської військової техніки.

Про це заявив голова відділу військової економіки Сил оборони Фінляндії генерал-лейтенант Мікко Хейсканен, передає Укрінформ із посиланням на Yle.

Він поінформував, що в Україну експортують не тільки старі оборонні матеріали, які зберігаються на складах. За словами Хейсканена, здійснюються постачання й останніх новинок фінської оборонної промисловості, причому деякі з них ще перебувають на стадії розробки.

«Відгуки про використання фінської продукції були позитивними», – зазначив військовий посадовець в інтерв'ю агентству STT, додавши, що отриманий в Україні досвід стане у пригоді для розвитку новітньої фінської техніки.

Хейсканен також зауважив, що резерви на виробництво, зроблені Силами оборони для фінських компаній, можуть бути активовані для використання на підтримку України. Для цього, за його словами, потрібна політична воля та додаткове фінансування.

Фінляндія не розкриває змісту своєї військової допомоги Україні, нагадує Yle.

Теги: Фінляндія

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях