Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

МО Британії: росія стикається із серйозними проблемами у військовій промисловості через санкції

2 апреля 2024, 09:15 0

росія стикається із серйозними проблемами у військовій промисловості через санкції, запроваджені західними країнами у відповідь на вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, санкції обмежують доступ росії до іноземних компонентів та технологій, необхідних для виробництва сучасних озброєнь.

Це призводить до затримок у постачанні зброї та зниження експорту. Дослідження Інституту економік Банку Фінляндії, що розвиваються, показало, що треті країни стягують націнку понад 60% за експорт деяких підсанкційних товарів до росії. Це значно збільшує вартість закупівель для російської оборонної промисловості.

Хоча рф збільшила виробництво боєприпасів, що широко використовуються в Україні, таких як артилерійські снаряди, санкції, швидше за все, вплинуть на більш досконалі та складні системи озброєнь, які значною мірою залежать від іноземних компонентів і технологій.

Крім того, санкції порушують попит та пропозицію на російський експорт озброєнь, а також ускладнюють механізми платежів.

За даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем світу, частка росії у світовій торгівлі зброєю впала до 11% у період з 2019 до 2023 року порівняно з 21% у період з 2014 по 2018 рік.

Таким чином, санкції серйозно впливають на російську військову промисловість, ускладнюючи виробництво сучасних озброєнь і обмежуючи експортний потенціал країни.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях