Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Підласа розповіла, скільки коштів надійшло до бюджету на ліквідацію наслідків збройної агресії

16 мая 2023, 09:09 0
Поделиться

До Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в межах державного бюджету України надійшло 61,7 млрд грн, повідомила голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа.

"На ліквідацію наслідків збройної агресії в бюджеті є 61,7 млрд грн. З них 35,9 млрд грн – це 50% прибутку Нацбанку за 2022 рік та 25,8 млрд грн отриманих від примусового вилучення коштів держави-агресора", - написала вона у фейсбуці у понеділок.

Водночас Підласа уточнила, що у 2023 році кошти Фонду ліквідації використовуватимуть для надання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла за програмою "єВідновлення", відновлення критичної інфраструктури, на пілотні проєкти відновлення в п'яти областях, а також на велику кількість об'єктів у всій країні, які були зруйновані або які допоможуть подолати соціально-економічні наслідки війни.

Фонд ліквідації наслідків збройної агресії було створено у 2023 році у складі спеціального фонду державного бюджету. Його першочерговим завданням є відновлення знищених або пошкоджених об'єктів житлового призначення та будівництво або ремонт об'єктів критичної інфраструктури.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях