Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Європейська рада продовжила санкції через неспровоковану військову агресію росії проти України

14 марта 2023, 09:11 0
Поделиться

Європейська рада ухвалила рішення продовжити обмежувальні заходи щодо осіб, винних у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, ще на шість місяців, до 15 вересня 2023 року.

Як повідомляє пресслужба Євроради, "санкції, як і раніше, застосовуватимуться до 1 тис. 473 фізичних і 205 юридичних осіб, багато з яких переслідуються у відповідь на тривалу необґрунтовану і неспровоковану військову агресію росії проти України".

"Наявні обмежувальні заходи передбачають обмеження на поїздки фізичних осіб, заморожування активів і заборону на надання коштів або інших економічних ресурсів зазначеним фізичним і юридичним особам", - уточнюють у ЄС.

Крім того, в Раді нагадали, що після 24 лютого минулого року у відповідь на військову агресію росії проти України ЄС масштабно розширив санкції проти Росії з метою значно послабити економічну базу росії, позбавити її критично важливих технологій та ринків і суттєво обмежити її спроможність вести війну.

"У висновках Європейської Ради від 9 лютого 2023 року ЄС підтвердив своє рішуче засудження агресивної війни росії проти України, яка є кричущим порушенням Статуту ООН і завдає величезних страждань і руйнувань Україні та її народові. росія повинна негайно припинити свою жорстоку війну. Європейський Союз надаватиме підтримку Україні стільки, скільки буде потрібно, і залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України", - наголошується в пресрелізі.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях