Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Стали відомі подробиці нецільового використання 500 млн. гривень “Нафтогаз України”

23 августа 2022, 18:22 0

Стали відомі подробиці нецільового використання 500 млн. гривень “Нафтогаз України” його керівником Юрієм Вітренко та яке відношення до цих витрат мають витвори мистецтва аж на 500млн.грн.

Нещодавно ЗМІ повідомили, що найближчим часом у НАК «Нафтогаз», яким успішно керує Юрій Вітренко, правоохоронці збираються провести масштабні обшуки для з'ясування подробиць нецільової розтрати за командою Вітренко понад 500 мільйонів гривень.

Слідчі з'ясували та встановили, що керівник НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко ще 2020-го року ухвалив доленосне рішення провести ремонт центрального офісу НАК «Нафтогаз» на вул. Богдана Хмельницького, але в умовах пандемії та військової агресії з боку Росії, вільних грошей на ремонт НАК «Нафтогаз» не виявилося. Проте виявилося достатньо грошей на оренду нового офісу на вул. Михайлівській, 12б, у будівлі, що належить ТОВ «Нерухомість столиці» бізнесмена Андрій Адамовського. Наразі пан Вітренко витратив понад 500 млн. гривень на оренду вказаного офісу. Усі платежі були зроблені без тендерних процедур, оминаючи обов'язкову систему закупівель ProZorro.

На жаль, коли керівництво НАК «Нафтогаз» прийняло рішення про швидкий переїзд, будівництво та ремонт у будівлі Адамовського ще не було закінчено і Юрій Вітренко перерахував понад 70 млн. гривень (на той момент понад 3 мільйони доларів) як передоплату за майбутню оренду в час війни. Бізнесмен Андрій Адамовський добудував та відремонтував походу за ці гроші будівлю протягом наступних кількох місяців і до нього заїхав усім нам відомий НАК «Нафтогаз» на місці з керівником Юрієм Вітренко. Кому війна, а кому і рідна мати!

За оцінкою експертів, ринкова вартість будівлі пана Адамовського на вул. Михайлівській, 12б становить менше ніж 400 млн. гривень. На ремонт офісу компанії НАК "Нафтогаз" по вул. Богдана Хмельницького Вітренко не зміг знайти 50 млн. гривень, але зміг знайти у 10 разів більше на оренду будівлі у Адамовського. За 500 млн. гривень витрачених на оренду Вітренко міг купити цю будівлю у Адамовського і ще залишилося б 100 млн. на ремонт будівлі на Хмельницького. Але це, звичайно ж, нікого, а тим більше правоохоронні органи не цікавить. За такі геніальні управлінські рішення підприємець Адамовський віддячив керівнику НАК «Нафтогаз» Юрію Вітренко картинам за вкрай цікавою схемою.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях