Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Україна проситиме у інвесторів відстрочку виплат за євробондами на 2 роки

20 июля 2022, 13:55 0
Поделиться

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів №805 від 19 липня

Уряд хоче запропонувати держателям єврооблігацій добровільно продовжити термін обігу всіх єврооблігацій на 24 місяці, а також відстрочити на такий самий термін сплату відсоткового доходу за ними.

"Правочини з державним боргом у 2022 році здійснюються у строк до 15 серпня 2022 року шляхом внесення до умов випуску облігацій за погодженням із власниками облігацій", – йдеться у постанові.

Кінцева дата погашення кожних облігацій відстрочується строком на 24 місяці.

У разі їх відмови Україна продовжить обслуговувати папери відповідно до існуючих умов.

Відсотковий дохід за облігаціями продовжує нараховуватись за існуючими ставками, а на суму нарахованого основного відсоткового доходу нараховується додатковий відсотковий дохід за тими самими ставками.

В кінці зазначеної відстрочки не виплачена на той момент сума доходу власників може бути виплачена власникам у повному обсязі або шляхом додаткового випуску відповідних облігацій.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (IDR) національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з "CCC" до "С" після того, як компанія запросила згоду на відтермінування обслуговування боргу за своїми єврооблігаціями, у тому числі із погашенням 19 липня 2022 року.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях