Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Валенсія: Музей де ла Алмойна

4 июня 2024, 00:42 0

Тури в Європу з України дуже різноманітні. Поїхати можна будь-куди, в тому числі, в Іспанію. Чимало в ній красивих та цікавих місць. Деякі з них можна побачити в рамках туру Танго Тревел, інші ж турист може відвідати за власним бажанням, наприклад, Валенсію – одне із давніх міст, осередок чисельних пам’яток.

На величезну радість або на превеликий жаль нам не довелося жити в римську епоху. Але цього й не потрібно. Щоб побачити яскраві архітектурні твори того періоду, достатньо відвідати музей де ла Алмойна у Валенсії. Передові досягнення такої серйозної науки, як археологія, дають можливість побачити залишки старих поселень багатьох цивілізацій. Найдавніші з них датуються 138 р. до н. Найкраще збереглися терми та монументальні будинки, втім, ви все можете побачити на власні очі.

Історія й архітектура

Музей де ла Алмойна відкрився в 2007 році за наказом Ріта Барбера – мера Валенсії. Його започаткували безпосередньо на місці виявлення експонатів. Проект належить архітектору Хосе Гарсія. Він подарував можливість кожному бажаючому насолодитися дивовижною прогулянкою містом з 2000-річною історією, вивчаючи спадщину давніх цивілізацій від римського періоду до середньовіччя. До вашої уваги будуть представлені різні експонати, розташовані в хронологічному порядку. Ви побачите поточний стан деяких розкопок та приклади реконструкції залишків.

Квадратний будинок музею де ла Алмойна займає площу 2500 м2. Його помітите ще з вулиці, звернувши увагу на гарний скляний дах. Серед інших експонатів там зберігаються людські залишки, вік яких відповідає часу заснування Валенсії. В музеї зібрано дуже багато уламків глиняного посуду та фундаментів будівель. Все ж найцікавіше – це будинки, похоронні пам'ятники та релігійні споруди. В музеї навіть відтворено мусульманське містечко та кілька римських вулиць.

Околиці

Закінчивши екскурсію музеєм де ла Алмойна, слід відправитися до церкви Святої Діви, що розташована на однойменній площі. Це серце Валенсії, до якого прагнуть у горі й у радості. Зведення базиліки тривало з 1652 по 1667 рік.

Церква овальної форми досі є однією з найбільш важливих католицьких святинь цього міста. Її шанує кожен мешканець Валенсії. Головний церковний зал круглої форми зберігає давню скульптуру Діви Марії. Статуя готичного стилю має довге волосся та яскраві прикраси. Кажуть, що раніше на похороні бідняка її неодмінно ставили біля труни. Діва проводжала його в останню дорогу.

У ХХ столітті було оголошено конкурс на реконструкцію та розширення базиліки. Переміг у ньому Вісенте Травер. За задумом архітектора, в будівлі мав з'явитися купол, який би піднімав його над усіма іншими міськими спорудами. На жаль, його задумам не судилося реалізуватися – почалася громадянська війна.

Які ж тури пропонує туристичне агентство Танго Тревел? Чи передбачають вони екскурсії до цікавих локацій? Завітайте на сторінку компанії, щоб ознайомитися з актуальними програмами та дізнатися про пам’ятки, огляд яких входить до турів і, що можна відвідати факультативно. Там знайдеться чимало місць, вартих уваги досвідченого туриста й людини, що тільки вирішила відкрити для себе світ.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях