Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Відпочинок з дітьми під Києвом у вихідні в Equides Club

3 июля 2023, 11:50 0

Заміський комплекс Equides Club пропонує комфортний та різноманітний відпочинок з дітьми. Такий варіант вікенду сподобається всій родині та подарує приємні враження. Комплекс для відпочинку під Києвом має безліч переваг:

  • Активний відпочинок на свіжому повітрі сприятливо впливає на фізичний розвиток дітей, зміцнення їхньої імунної системи, а також підвищення витривалості та координації рухів.
  • Природа та тиша сприяють розслабленню та зменшенню стресу як у дітей, так і у дорослих.
  • Заміський відпочинок допомагає зміцнити сімейні стосунки. Він створює можливість провести більше часу разом, займатися спільними активностями, грати та спілкуватися. Це допомагає зміцнити емоційний зв'язок між батьками та дітьми, розвиває сімейні цінності та дозволяє всій родині насолодитися взаємним спілкуванням та підтримкою.
  • Відпочинок дітей на дитячих майданчиках у компанії однолітків розвиває соціальні навички та допомагає покращити комунікацію.
  • Природа пропонує багато можливостей для релаксації. Такий відпочинок сприяє кращій якості сну та підвищенню загальної здатності організму до відновлення.
  • Час, проведений на сонці, дозволяє організму синтезувати вітамін D, що важливо для здоров'я кісток та імунної системи. Природа також пропонує більш чисте повітря, ніж міське середовище, що може позитивно впливати на функції легень та загальний стан організму.

Заміський СПА-комплекс Equides Club пропонує незабутній відпочинок для дітей, а також для дорослих у сауні під Києвом. Тут все облаштовано для приємного проведення часу: комфортні зони відпочинку, аквазона, лазневий комплекс, масажі, а також догляд за тілом та обличчям.

Крім СПА з басейном, у цьому заміському парковому комплексі також облаштований клуб Equikids для дітей від двох років. Тут на ваших малюків чекають захопливі пригоди з розвагами, ігрові майданчики просто неба та криті. Ви можете насолодитися відпочинком та бути впевненими, що ваші діти перебувають під пильним наглядом висококваліфікованих вихователів.

Equides Club пропонує комфортний відпочинок та організацію дитячих заходів і фотосесій на території комплексу. Детальніше про відпочинок з дітьми в Equides Club можна ознайомитися на офіційному сайті або телефоном.

Контакти:

Новообухівська траса, с. Лісники

вул. Вишнева, 36 (15 км від центру столиці)

info@equides.com.ua

+38 (050) 338 58 58

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях