Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Компактний міський транспорт, який не треба заправляти

7 сентября 2022, 20:14 0

Чи могли ми уявити, що за всього за останні 5 років матимемо зручний мобільний транспорт, який швидко замінюватиме задушливі маршрутки, переповнені тролейбуси й автівки в кілометрових чергах у заторах? Чудово, що зараз нам уявляти не потрібно, достатньо лише обрати свій варіант компактного транспорту. А вибір просто шалений: гіроскутери, електросамокати, гіроборди, сігвеї, моноколесо.

Бережімо екологію з новим міським транспортом

Усі альтернативи маршруткам і авто мають глобальне значення для природи. Чим менше вуглекислого газу після спалювання палива потрапляє в навколишнє середовище, тим чистішим повітрям ми дихаємо. А перейшовши на нові види екологічного транспорту, ми робимо ще один вагомий внесок у майбутнє всієї планети. 

Як обрати свій транспортний девайс, щоб добиратися на роботу

Найперше зверніть увагу на дорогу. Якщо є бруківка, щебінь, нерівний асфальт, коріння дерев або невеликі ями, краще обрати транспорт із більшими колесами. Наприклад, гіроскутери у Луцьку — це ідеальний варіант. І в парку Лесі проїдетеся з легкістю, і до замку Любарта доберетеся без проблем. На гіроскутері також можна виїхати на невисоку гірку.

Заряду акумулятора вистачить на дорогу з дому до роботи й назад, і навіть на прогулянку після роботи. Турбуватися, що доведеться нести свій транспорт у руках точно не потрібно. Та навіть, якщо таки доведеться нести, то вага гіроскутера мала — до 10 кг.

Переваги гіроскутерів

  1. Екологічно — жодного пального, яке шкодить повітрю. А ще забудьте про черги на автозаправках, адже, щоб бути на колесах, потрібна лише розетка вдома. 
  2. Мобільно — маневруйте вулицями, поспішаючи на роботу або відпочиваючи з друзями. Дістатися будь-якого місця на мапі стає набагато простіше, якщо не потрібно стояти в заторах або чекати на зупинці.
  3. Спортивно — 20-хвилинна поїздка замінює ранкову зарядку. Під час катання на гіроскутері залучена максимальна кількість м’язів. М’язи спини тримають рівновагу, фіксують правильне положення хребта. Косі м’язи живота теж напружені, як під час виконання планок. І ноги — від сідниць до гомілок — утримуючи гіроскутер, перебувають у статичному напруженні. Таке невеличке тренування на все тіло точно триматиме його в тонусі.
  4. Просто — керувати гіроскутером може навіть дитина, а для дорослих ця наука дається за лічені хвилини. 
  5. Безпечно — кількість аварій на гіроскутерах в десятки разів менша, ніж за участі автомобілів на дорогах, адже в критичних ситуаціях ви завжди встигнете зіскочити.

Шукайте свій новий міський транспорт на сайті Алло, порівнюйте різні моделі за параметрами, читайте відгуки інших користувачів, ставте свої питання, і консультанти все розяснять і допоможуть підібрати. А найприємніше, що ви зможете назавжди забути про зачинені вікна в маршрутках у 30-градусну спеку й їхатимете містом із вітерцем.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях