Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Ключ до твого бізнесу книги для ділових людей

18 июля 2022, 19:41 0

бути лідеромКниги про бізнес є різні. Одні про історію становлення, інші — про секрети успішного та прибуткового бізнесу, а треті взагалі можуть бути про налагодження важливих процесів своєї справи. У цій добірці десять видань, які можуть допомогти побачити будь-який бізнес по-новому.   

«Бути лідером. Мудрість від тих, хто змінив правила гри» Девіда Рубенштейна — книжка, що розпочинає нашу добірку. Вона розповідає якими фреймами управління у своїх компаніях користуються відомі люди сучасності. Але ця книжка не теоретична, ні. Це результат кількарічного інтерв’ювання таких знаменитостей як Білл Ґейтс, Ворен Баффет, Білл Клінтон, Опра Вінфрі, Філ Найт, Джордж Буш, Тім Кук, Ненсі Пелосі та інші.

мистецтво стратегіїБагато книг для досягнення успіху в бізнесі, роботі чи повсякденному житті оперують таким поняттям як стратегія. Не стала винятком і книжка «Мистецтво стратегії». Вона акцентує на тому, чому важливо розвивати стратегічне мислення в усіх сферах життя. Також книжка дає рекомендації, як правильно та ефективно розробляти стратегії, щоб ваш бізнес тільки процвітав.     

Важливим для бізнесу є і ваше креативне мислення. Воно допомагає бачити речі нестандартно та постійно генерувати влучні ідеї. А якщо ви досі вірите, що креативи можуть створювати тільки обрані, купіть собі «Посібник із креативного мислення». Цей посібник допоможе вам розвинути та систематизовано використовувати креативне мислення в усіх життєвих та робочих випадках. 

Книги для підприємців, давайте далі поговоримо про них. Будь-яка компанія — це насамперед люди. І сьогодні все більше підприємців намагаються турбуватися про свій робочий персонал. Адже комфортний робочий добробут працівників у рази підвищує його ефективність, а відтак і приносить більше користі для бізнесу. Більше про те, чому вашому бізнесу потрібно поставити в центр людей, і як ефективно це зробити читайте в таких книжках: «Безжальний менеджмент та ефективність людських ресурсів», «Людинократія. Створення компаній, у яких люди — понад усе», «Netflix і культура інновацій». 

«Менеджмент у стилі "Манчестер Юнайтед" Як стати чемпіоном» — це своєрідні нотатки-думки Алекса Фергюсона. У цій книжці відомий колишній тренер футбольної команди МЮ рефлексує (на основі свого життєвого та професійного досвіду) про лідерство, управління командою, принципи, на яких має стояти бізнес тощо.

62c440f2c64e5.pngКнижка про розвиток бізнесу, яка розриває шаблонні уявлення про бізнес та його ведення — це, звісно,  «Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес». Вона легко та без замудрих термінів розповідає про те, як потрібно вести свій бізнес, які переваги потрібно врахувати, яких ризиків уникати.

«Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена» Дмитра Томчука — це історія бізнесу в українських реаліях. Від 90-х і дотепер: жорсткі умови формування, конфлікти, підстави партнерів, труднощі реалізації. Увесь досвід та висновки автора зібрано в одному виданні.      

«Історія LEGO. Як цеглинки завоювали світ» — книжка, яка точно надихне вас. Що стоїть за мегапопулярним конструктором? Які випробування та ризики компанії довелося пройти, перш ніж стати тим, ким вони є? Які рішення їй доводилося приймати, щоб бути актуальною й іти в ногу з часом?   Читайте про це у книжці Нільса Лунде.      

Нагадуємо, що ці та іншібізнес-книги купити ви завжди можете в нашій інтернет-книгарні Є - https://book-ye.com.ua/catalog/biznes-literatura/.

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Останні новини

читать
Мы в соц.сетях