Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Обстеження організму: чому не потрібно боятись проходити check-up

19 января 2022, 17:43 0
Поделиться

Хоча в інших країнах чек ап організму - поширена практика, в Україні на нього все ще дивляться із сумнівом. На жаль, ми схильні з побоюванням ставитися до всього незнайомого. Давайте розвіємо поширені упередження щодо чек АП організму.

"Це занадто довго, у мене немає часу"

У сучасному активному житті складно знайти вільний час, навіть заради власного здоров'я. У медичному центрі Oculus у Львові обстеження організму триває лише кілька годин. Ми підберемо зручний для вас час – не доведеться відкладати справи та сидіти у чергах. Коли фахівці проаналізують результати діагностики, вас запросять на зустріч із лікарем.

"Це занадто дорого"

Чек ап – не дешева процедура. Тим не менш, той же набір аналізів, діагностик та консультацій коштує дорожче, якщо проходити їх окремо. У медицині працює одне правило: запобігти хворобі простіше і дешевше, ніж лікувати у занедбаній формі.

«А раптом у мене щось знайдуть?»

Після чек апа можливі три варіанти розвитку подій.

У першому випадку наші фахівці дійдуть висновку, що ви цілком здорові – це хороші новини.

Інший варіант - у вас немає жодних захворювань, але є "слабкі місця", яким варто приділити увагу. В цьому випадку потрібно скоригувати спосіб життя або зайнятися профілактикою захворювань, до яких у вас є схильність.

Можливо, наші фахівці знайдуть у вас хворобу. Але навіть у цьому випадку нічого боятися. Краще знати свої хвороби, ніж жити у незнанні. Краще лікуватись, ніж з часом виявити незворотні зміни в організмі.

"Здоровим не потрібно перевірятися"

Багато захворювань на ранньому етапі ніяк не проявляють себе. Їх можна виявити лише за діагностики. Адже саме на цих стадіях хронічні та онкологічні захворювання піддаються лікуванню. Отже, не чекайте, коли хвороба проявить себе — біль та інші симптоми часто говорять про те, що хвороба запущена.

Багато захворювань розвиваються не кілька місяців, а роками. Із цим пов'язана ще одна перевага регулярної діагностики. Якщо ви щороку проходите чек ап, то навряд вам повідомлять неприємні новини.

Абсолютно нормально відвідувати лікарів, коли нічого не болить.

Особливо важливо обстежитись перед плануванням дитини. По-перше, невідомі вам захворювання можуть вплинути на зачаття, вагітність та здоров'я плода. По-друге, молоді батьки не мають часу на себе — простіше вилікуватися зараз, ніж у перші роки життя дитини.

Також чек ап організму потрібен тим, хто перебуває в групах ризику: пацієнти з доброякісними утвореннями, обтяженою спадковістю, шкідливими звичками, працівники шкідливих виробництв, а також усім людям старше сорока.

Якщо ви здорові, ця процедура вказує на «слабкі місця», які потребують пильної уваги. Якщо захворювання вже є, рання діагностика допомагає ефективніше та дешевше вилікуватися. У будь-якому разі, чекап заощаджує час та гроші, допомагає вести довге, здорове та якісне життя.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Мы в соц.сетях