Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Жінці, яка ставила незручні запитання Кононенку, погрожували та розбили авто

Социум12 июля 2019, 10:17 0
Поделиться

25 червня Ігор Кононенко зустрічався із мешканцями в селі Данилівка Васильківського району. Як водиться, багато обіцяв, хвалився тим, що будує спортивну площадку, роздавав пенсіонерам воду.

Користуючись нагодою, одна із мешканок села, що була на зустрічі, почала ставити незручні для кандидата запитання – як пояснити зустріч з адміністрацією району на кораблі, яка вже стала надбанням громадськості, чи дійсно він платить 2500 гривень спостерігачам на виборах, чим пояснити атракціон небувалої щедрості напередодні виборів – подарунки, майданчики, ремонти. Після зустрічі Ігор Кононенко особисто підійшов до жінки та спитав, чи не боїться вона задавати такі запитання? Тон був загрозливий.

А за два тижні жінка виявила, що в її машині розбите скло.

– Машина стояла між палаткою та парканом. Удар нанесений знизу справа, – розповіла нам Марина. – Я водій із багаторічним стажем, це не може бути камінь, що відлетів з-під коліс на дорозі. Це саме удар. Не хочу нічого стверджувати. Це може бути хуліганство. Але мені страшно, раптом це помста.

Нині родина чекає відео з камер спостереження. Залежно від того, що вони зафіксували, прийме рішення, чи подавати заяву до поліції.

Поделиться
Теги: Кононенко

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Последние новости

читать
Мы в соц.сетях