Independent press          Свободная пресса          Вільна преса

Озвучені корупційні схеми і кадрові призначення за гроші в структурі СБУ

Политика26 ноября 2020, 14:02 0
Поделиться

У мережі з'явилася інформація про нові корупційні схеми СБУ, на чолі яких стоять нинішній голова СБУ Іван Баканов і голова Внутрішньої безпеки Служби безпеки України, більш відомий в народі як "вирішало" в СБУ - Андрій Наумов.

Про те, як, що і за скільки вирішує Андрій Наумов детально розповів політичний експерт, наближений до силових структур і добре відомий в мережі під псевдонімом Дар Вейдер.

"Контрабандні схеми стали одним з найбільших джерел доходу Наумова та Баканова. При цьому, Андрієм Наумовим особисто налагоджені контакти з відомими в контрабандному середовищі особистостями, такими як: Орест Фірманюк, Віктор Шерман, а також Євген і Максим Бабичі. Через свого підлеглого Артема Капелюха Андрієм Наумовим налагоджені контрабандні схеми на митницях, зокрема, в портах Одеської області, куди контрабандисти майже безперешкодно везуть протизаконні вантажі. У червні 2020 року, за погодженням з Наумовим, в Україну зайшла велика партія білоруських цигарок виробництва Гродницької фабрики «Німан» (організатором протиправної схеми виступив Народний депутат України Євген Яковенко, відомий як «Женя Крохмальщік»). Ввезення контрабанди пройшло вночі через митний пост «Нові Яриловичі» з використанням товару прикриття - макулатури, яка нібито надходить на адресу ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат». За цією схемою зайшло 5 вантажних партій цигарок, за що Андрій Наумов отримав понад 250 000 доларів США. 18 червня 2020 року, під час спроби чергового ввезення контрабанди, прикордонники ініціювали поглиблений огляд автомобіля і виявили цигарки, а функціонування схеми призупинили. За наявними даними, Андрій Наумов приймав активні заходи по припиненню розслідування зазначеного інциденту ", - сказано в черговому випуску експерта.

Крім контрабандних схем, Наумов добре відомий тим, що може допомогти "закрити" неугодну кримінальну справу, або ж навпаки її відкрити за невелику винагороду в розмірі від 70 до 100 тисяч доларів.

"Головним слідчим управлінням СБУ за матеріалами Головного управління контррозвідувального захисту економіки розслідувалося кримінальне виробництво з виготовлення громадянами України на території Грузії і Вірменії контрафактного алкоголю з наступною реалізацією його на території т.зв. «ДНР / ЛНР» через мережу підконтрольних підприємств, зареєстрованих окупантами. Після проведення слідчих дій були отримані докази причетності організаторів зазначеної злочинної схеми до протиправної діяльності. Але за результатами домовленості з Наумовим кримінальне провадження було закрито за матеріальну винагороду в розмірі 100 тис. дол. США (рішенням даного питання також займалися перший заступник начальника ГУ КЗЕ СБУ Володимир Бурзак і в.о. начальника ГСУ СБУ Андрій Швець. Групою Наумова також практикується злочинна схема по відкриттю замовних кримінальних проваджень щодо злочинів, які взагалі не віднесені до підслідності спецслужби (відповідальний за схему - в.о. начальника ГСУ СБУ Андрій Швець) ", - йдеться в ролику.

Варто зазначити, що Андрій Наумов не має ніякого оперативного досвіду роботи. Свого часу він пропрацював в Генеральній Прокуратурі заступником начальника Управління матеріально технічного забезпечення, і після був призначений головою Внутрішньої безпеки Служби безпеки України.

"Тому, незважаючи на зміну влади і повне перезавантаження системи, СБУ продовжує шлях беззаконня, а Іван Баканов продовжує шлях своїх попередників. Так що, ставка Зеленського на свого давнього друга не спрацювала. Друг опинився вдруг... ", - розповів блогер.

На думку рядових співробітників, всі схеми відбуваються завдяки тісному контакту Баканова, Матіоса і Наумова.

"Весь той час, що я готував матеріал, мені все частіше приходило в голову, що все, що відбувається, закономірно. Чому закономірно, запитаєш ти, мій любий глядачу? Та все просто: весь той час, що буквально всі Президенти України, як минулі, так і нинішній, не мають яєць, ні один з них не посадив жодного корупціонера, не дивлячись на свої передвиборні обіцянки. Безкарність, ось причина розгулу корупції, Наумов такий, тому що Баканов з ним в частці, а раз про це всім відомо, всім, крім Зеленського, значить і він такий же. Стало бути, або ЗЕЛЕНСЬКИЙ знайде свої яйця, звільнить Баканова і посадить Наумова, або я вправі вважати його таким же, як і Порошенко... Додати тут нічого. Посадок немає, як було обіцяно, відповідальність ніхто ні за що не несе. Якщо ЗЕЛЕНСЬКИЙ говорив про сльози після його відходу, то сльози є вже зараз, вони від образи, що йому повірили, а він виявився таким же, як і всі його попередники ", - підсумував експерт.

Поделиться

Комментарии

0

Комментариев нет. Ваш может быть первым.

Последние новости

читать
Мы в соц.сетях